
55 548,18 ₴
47 215,95 ₴
Контактор AF265-30-11-13, 265А, 132кВт, катушка 100-250B AC/DC 1SFL547002R1311
Характеристики:
Триполюсні контактори ABB AF190...AF370 - використовуються переважно для керування трифазними електродвигунами та силовими ланцюгами до 690 В AC та 440 В DC.
Дані контактори мають блокову конструкцію із 3 силовими полюсами.
Переваги:
- котушка управління AC/DC з електронною платою управління та широким діапазоном напруги управління всього 4 котушки покривають діапазон напруги управління 24-500В 50/60 Гц та 20-500В DC;
- надійна робота при значних коливаннях та просіданнях напруги управління;
- знижене енергоспоживання;
- точне спрацювання;
- вбудований обмежувач перенапруги;
- можливість встановлення додаткових контактів фронтального або бічного монтажу, механічного блокування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABB |
| Страна производитель | Германия |
| Тип контактора | Нереверсивный |
| Количество фаз | 3 |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Количество полюсов | 3 шт |
| Номинальный ток | 265 А |
| Максимальная мощность | 132 кВт |
| Количество замыкающих контактов | 3 шт |
| Дополнительные контакты | Да |
| Состояние | Новое |
| Номинальное рабочее напряжение | 1000 В |
| Номинальное напряжение катушки | 110 - 250 AC/DC |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 180 мм |
| Высота | 225 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Вес | 3900 г |