

5 039,95 ₴
4 283,96 ₴
Корпусний автоматичний вимикач FormulA A1B 125 TMF 50-500 3p F F 18kA 1SDA066702R1
Характеристики:
Корпусний автоматичний вимикач ABB Formula 50А з передніми клемами та термомагнітним розчеплювачем TMF
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Комутаційна зносостійкість | 1500 циклів |
| Механічна зносостійкість | 8500 циклів |
| Тип монтажу | На плату |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 50 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 550 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 250 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 18000 А |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 76.2 мм |