


4 927,82 ₴
4 188,65 ₴
Корпусний автоматичний вимикач FormulA A1C 125 TMF 32-400 3p F F 25kA 1SDA068759R1
Характеристики:
Корпусний автоматичний вимикач ABB Formula 32А з передніми клемами та термомагнітним розчеплювачем TMF
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Комутаційна зносостійкість | 1500 циклів |
| Механічна зносостійкість | 8500 циклів |
| Тип монтажу | На плату |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 32 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 550 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 250 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 25000 А |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 76.2 мм |