

479 ₴
Коробка розподільча Т160 190х150х77 ІР66 OBO 2007093
Опис:
Розподільна коробка Obo Т160 - для з'єднання кабелів та проводів усередині приміщень та на захищених зовнішніх майданчиках.
Квадратна конструкція із вставними ущільненнями з боків та вибивними отворами в нижній частині.
Коробки виготовлені з безгалогенних та стійких до УФ-випромінювання матеріалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Термостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 150 мм |