





2 150 ₴
Мультифункціональне реле ZUBR MF2-63
Опис:
Реле напруги з контролем струму і потужності ZUBR MF2-63 - призначене для захисту обладнання від високої та низької напруги, обриву нуля, також обмежує споживання струму або потужності.
При відхиленнях напруги ZUBR відключає навантаження, при перевищенні струму або потужності навантаження відключиться через заданий час затримки.
ZUBR MF2-63 має:
- є термозахист, TrueRMS, ProModel
- три цифрових екрана, одночасно відображає значення напруги, струму і потужності;
- енергонезалежний журнал на 100 аварій;
- захист від частих спрацьовувань;
- регульований гістерезис за напругою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 50 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 11000 Вт |