


368 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Коробка розподільча Т100 150х116х67 ІР66 УФ-стійка чорна OBO 2007468
Опис:
Розподільна коробка Obo Т100 - для з'єднання кабелів та проводів усередині приміщень та на захищених зовнішніх майданчиках.
Квадратна конструкція із вставними ущільненнями з боків та вибивними отворами в нижній частині.
Коробки виготовлені з безгалогенних та стійких до УФ-випромінювання матеріалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір | Чорний |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 116 мм |